HAKKIMIZDA | ORSAN KAUÇUK

ORSAN Kauçuk olarak; müşteri odaklılık zihniyetinden yola çıkarak yurtiçi ve yurtdışındaki gereksinimler doğrultusunda ticarî platformdaki yerimizi sağlamlaştırmak ve organizasyonumuz bünyesinde 'toplam kalite' prensiplerini maksimum düzeyde yaşatabilmek adına her geçen gün kendimizi yenilemekteyiz.

ORSAN KAUÇUK

Kauçuk enjeksiyon ve azotlu çapak alma ve kalite kontrol sistemleri gibi makine ve teknoloji yatırımları ile üretim kapasitesini ve sunduğu hizmet ile müşteri portföyünü sürekli zenginleştiren firmamız, ürün yelpazesini genişletmeye yönelik çalışmalarına da son yollarda büyük bir ivme kazandırmıştır.

MİSYONUMUZ
"Kalite; Müşterilere İstediklerini Vermektir"
Kullanıldığı alanlarda belki küçük ya da ayrıntı bir malzeme olarak görülen contanın önemi, uygun olarak üretilmediğinde, karşılaşabileceğiniz problemleri de hesaba katarsanız, daha belirgin olarak ortaya çıkar. Amacımız müşterilerimizin isteklerini değerlendirerek onların ihtiyaç duyduğu ürünleri gerçekleştirmektir.

VİZYONUMUZ
Orsan Kauçuk olarak en önemli vizyonumuz devamlı gelişen ulusal ve uluslararası endüstriyel kaliteye katkı yaparak her çeşit conta ihtiyacının üretimini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektir.

HİZMET ALANLARI

Makine Ve Yan Sanayi,
Otomotiv Yan Sanayi,
Lpg / Cng Sistemleri,
Elektrikli Ev Aletleri,
Metal Sanayi,
İnşaat - Yapı,
Vana - Armatür, Sıhhi Tesisat, İklimlendirme,
Boru Ve Fittings (Bağlantı Elemanları) Sanayi,
Hırdavat, Boya Sanayi,
Kimya Sanayi, Savunma Sanayi,
Tarım Aletleri, Tekstil Sanayi,
Mobilya Sanayi

logo
Otosansit C9 Sk. No: 75-77 Yıldırım, BURSA - TÜRKİYE
Tel : +90 (224) 342 32 92 (pbx) / Gsm : 0554 857 26 44
Email : info@orsankaucuk.com.tr

HABERDAR OL

Üürün ve üretim yeniliklerimizden öncelikli haberdar olun.

letter-bg